همایش و گردهمایی پیلاتس

جلسه مربیان پیلاتس مشهد در کانون پیلاتس

 

پنجشنبه مورخ  94.02.03 جلسه ای با حضور جمع کثیری از مریبان پیلاتس مشهد در کانون پیلاتس مشهد برگزار گردید.

پیرو دعوت سرکار خانم ساغر دلشاد ( نائب رئیس کمیته پیلاتس خراسان و مدیریت کانون پیلاتس مشهد ) از مربیان پیلاتس مشهد جلسه ای پیرامون موارد ذیل با حضور مربیان پیلاتس تشکیل گردید :

– اعلام برگزاری مسابقات پیلاتس  در کانون پیلاتس مشهد

با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته توسط سرکار خانم دلشاد مقرر شده است در اوایل خرداد ماه سال جاری مسابقه ای با حضور مربیان و کارآموزان پیلاتس در کانون پیلاتس صورت گیرد که شرایط آن بدین شرح می باشد :

* حضور کلیه شرکت کنندگان مستلزم پیروی از قوانین مسابقه می باشد .

* حرکات اجباری در مسابقه عبارت است از :

کبری با چرخش گردن _ تعادل تی _ چهار دست و پا با ضرب _ کن کن با چرخش لگن _ حفظ تعادل _ برگشت به پشت ( roll over ) _ شیرجه وارونه _ ستاره کامل _ تیزر

* مربیان پیلاتس می توانند به صورت انفرادی و گروهی در این مسابقات شرکت نمایند. در صورتی که بصورت انفرادی شرکت کنند 2 دقیقه زمان اجرای حرکت دارند و در صورتی که گروهی شرکت کنند 3 تا 4 دقیقه زمان دارند.

* مربی حق استفاده از مربی دیگر در گروه خود را ندارد.

* محدودیتی در استفاده از تعداد افراد و سطج آنها در گروه نمی باشد.

* طراحی گروه می بایست با در نظر گرفتن حرکت های اجباری باشد اما اختیار کامل در خصوص بقیه حرکات را دارا هستند.

 

– اعلام برگزاری همایش در 12 اردیبهشت ماه با حضور معاون وزیر ورزش در مشهد :

در 12 اردیبهشت ماه جاری همایشی با حضور معاون محترم وزیر ورزش کشور در سالن مهران برگزار می گردد. سرکار خانم دلشاد از کلیه مربیان دعوت بعمل آوردند در این همایش شرکت نمایند و به رشد پیلاتس استان خراسان کمک نمایند. جهت ثبت نام علاقمندان می توانند با مراجعه به دفتر سالن مهران واقع در چهارراه بیسیم اقدام به شرکت در همایش نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام عبارت است از : فتوکپی شناسنامه و کارت ملی – یک قطعه عکس و مبلغ 400000 ریال .

 

– اعلام برگزاری کارگاه جهت به روز کردن مربیان پیلاتس

سرکار خانم دلشاد با تاکید بر حضور مداوم در جلسات و لزوم حفظ ارتباط مستمر و سالم مربیان با یکدیگر و بهره مندی از تجربیات یکدیگر، اعلام کردند درصدد برگزاری کارگاههایی به منظور ارتقاء سطح مربیان پیلاتس مشهد می باشند و از کلیه مربیان دعوت کردند حتماً در این کارگاه ها شرکت نمایند.

همچنین تاکید کردند همه مربیان اطلاعات مربوط به زمان های کاری و باشگاه های در حال فعالیت خود را در اختیار سرکار خانم برادران ( مسئول کمیته مشهد ) قرار دهند تا نسبت به ایجاد فرصت های شغلی برای مربیان جدید اقدام گردد.

IMG-20150423-WA0005

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *